Home

Látszólag Szakképzett kielégít antik távcső aukció Korai hipotézis két

0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak

0Z069 Antik gyöngyházbetétes színházi távcső (meghosszabbítva: 3264807437)  - Vatera.hu

Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy  hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában  | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök  19:00 | axioart.com

0U310 Antik francia színházi távcső látcső EDISON (meghosszabbítva:  3264813359) - Vatera.hu

Régi, katonai távcső, Jelzés nélkül, bőr tokkal. előtét lencsével

Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)

Szovjet katonai távcső, tokban, 15x12x5 cm

Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg  feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar  elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg

Antik katonai ( világháborús ?) távcső - Carl Zeiss Silvamax 6 x 30  -jelzéssel és sorozatszámmal

Carl Zeiss Jena 8×30 távcső, eredeti bőr tokjában

Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M.  Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és  sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm

cca 1940 Dienstglas 6X30 katonai távcső / World War II. military binoculars  Dienstglass

Antik réz távcső (meghosszabbítva: 3134886221) - Vatera.hu

0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak