Látszólag Szakképzett kielégít antik távcső aukció Korai hipotézis két
0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak
0Z069 Antik gyöngyházbetétes színházi távcső (meghosszabbítva: 3264807437) - Vatera.hu
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök 19:00 | axioart.com
0U310 Antik francia színházi távcső látcső EDISON (meghosszabbítva: 3264813359) - Vatera.hu
Régi, katonai távcső, Jelzés nélkül, bőr tokkal. előtét lencsével
Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)
Szovjet katonai távcső, tokban, 15x12x5 cm
Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg
Antik katonai ( világháborús ?) távcső - Carl Zeiss Silvamax 6 x 30 -jelzéssel és sorozatszámmal
Carl Zeiss Jena 8×30 távcső, eredeti bőr tokjában
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
cca 1940 Dienstglas 6X30 katonai távcső / World War II. military binoculars Dienstglass
Antik réz távcső (meghosszabbítva: 3134886221) - Vatera.hu
0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak